Would I rather... // Part I.

26. august 2016 at 12:21 | Nikki Allen |  My point of view


Jsem totální magor do slovních her. Jakože skoro všem mým kamarádkám už to leze na nervy. The thruth game. Truth or dare. Truth or drink. Never have I ever. Would you rather. This or that. A dalších asi sto padesát variant na některé z nich… Ach. Mohla bych je hrát prostě pořád dokolečka. V angličtině, samozřejmě. Bezvadně se tím vylepšují vyjadřovací schopnosti! Hrozně ráda se dozvídám tajemství druhých a také mě neskutečně baví přemýšlet nad tím, co vlastně odpovím. Kdykoliv je možnost, přemluvím lidi, se kterými zrovna jsem, abychom si zahráli nějakou takovou hru. Taky je to dobrý zabiják "trapného ticha"! Jak už jsem se zmínila, někteří mí přátelé z mého koníčku nejsou zrovna nadšení, tak jsem se rozhodla, že alespoň tento týden nebudu nikoho prudit, a zahraju si novou verzi "Would you rather" tak nějak sama se sebou. Mám k tomu pár aplikací s otázkami, takže vyberu ty zajímavé. Takže, hah, tady to máme - Would I rather… (Pro neangličtináře - "co bych radši?")

Pro první část jsem vybrala 5 random otázek. Pro příští část se můžete ptát i vy - v komentářích.

1) Would I rather be hysterically funny or absolutely beautiful?

Tak určitě být hystericky vtipná i naprosto překrásná má své výhody, ale tady bych asi určitě volila tu krásu. Protože když je holka nádherná, tak ani nemusí být zas tak vtipná, aby dosáhla toho, co chce. Přiznejme si to, na vzhledu záleží. A navíc, já jsem se svým humorem celkem spokojená a nepotřebuju, aby se všichni hystericky smáli, když vejdu do místnosti. Fakt ne, díky, základka stačila.

2) Would I rather be born again today or be born 500 years ago?

Bože můj, jasná volba, kdybych se měla narodit znova, tak dneska. Protože já jsem dítě dnešní doby a za minulost bych každopádně neměnila. Teda pokud by se nejednalo o svět z Písně ledu a ohně, že jo. Podle mě i přes to všechno, na co si lidi stěžují, dnešní doba je geniální. Máme techniku, léky, vodu v trubkách, letadla, vymoženosti všeho druhu a dalších tak sto tisíc věcí, které potřebujeme a bereme je jako samozřejmost. Takže jsem ráda, že žiju v dnešní době… Hhh, se nějak rozkecávám, ne?

3) Would I rather forget who I am or forget who everyone else is?

To jsem si tedy naběhla. Kdybych zapomněla, kdo jsem já, asi by to byl celkem problém, ale kdybych zapomněla na všechny kolem mě, byl by ještě větší, ne? Protože ostatní lidi znamenají vzpomínky a vzpomínky jsou to, co tvoří, kým jsem, a jaká jsem. Upřímně - já nevím. Nemůžu se rozhodnout, protože jedno je horší než druhé. Myslím si, že kdybych zapomněla sama sebe, našli by se lidi, kteří by mi dokázali pomoct a připomenout mi, jaká jsem, ale na druhou stranu vím, že mě nikdo nezná tak, jak znám sama sebe. Logicky. Ale přemýšlím, jestli bych se svojí povahou dokázala přijmout někoho, kdo by mi tvrdil, že jsme si byli blízcí, když bych si ho nepamatovala. Mám velmi těžko vybudovatelnou důvěru, takže by se lidi kolem mě asi pěkně nadřeli, aby si mě získali znova. Troufnu si říct, že minimálně polovina by do toho ani nešla, a že by mi i hodně lidí lhalo, aby z toho měli prospěch. Asi bych byla fakt zmatená jak kotě. Uaaaaah, nesnáším otázky, u kterých se nedá rozhodnout. Asi bych zvolila zapomenout na všechny ostatní, protože bych tak nějak doufala, že ti opravdoví přátelé a lidi, kteří do mého života patří, by to se mnou zkusili znova, a z mého života by neodešli. Alespoň bych poznala, kdo je skutečný přítel. Aha, nebo vlastně taky ne, když bych netušila, jací byli předtím. Tak nic. Každopádně by to bylo matoucí.

4) Would I rather always cry at funny things or always laugh at sad things?

Fakt bych se nechtěla lámat v pase na pohřbech, ale taky bych dost nerada brečela na svatbách. Každopádně bych se v obou případech musela začít vyhýbat společenským akcím. Což už tak by bylo dost deprimující, takže bych se nabrečela nasmála až dost. Tohle není o nic míň matoucí než ta minulá otázka, sakra. Hhh. Asi bych radši brečela u vtipných a veselých věcí, protože bych se mohla vymlouvat na alergie / deprese / chronické záchvaty pláče / slzy štěstí / slzy ze smíchu / pitomou slovní hru a tak. Podle mě by bylo mnohem víc trapný smát se u smutných věcí, protože bych tím dost často projevovala neúctu, což bych fakt dost nerada, než si občas pobrečet u videí rozdováděných koťátek běhajících za světýlkem. WTF, Nikki.

5) Would I rather never play or play but always lose?

Okay, tohle je pro mě asi nejtěžší otázka ze všech. (Okay, jedna z nejtěžších.) Miluju hraní - absolutně všeho - ale stejně tak miluji vítězství. Bože můj, nedokázala bych pokaždé prohrát, z toho bych byla na prášky. Ale kdybych měla už nikdy nehrát - tak se asi ukoušu nudou. Předpokládám, že kdybych však pokaždé prohrála - ať by se jednalo o cokoliv - stejně bych jednou či později přestala hrát. Ti co mě znají, ví, že já se nikdy nevzdávám, i kdybych prohrála devadesát devět krát za sebou, ale je to jiný, když mám v sobě tu naději, že po sté už prostě vyhraju. Kdybych tu naději neměla, neměla bych žádnou motivaci. Vítězství je moje motivace. Takže máme asi jasnou volbu. Radši bych se ukousala nudou. Never play.
ALE POČKAT! Přece bych se jen tak nevzdala hraní... To prostě nejsem já. Když já vyhrávám vždycky. I když prohrávám. HHHHHHHH. Takže bych možná změnila odpověď, abych se cítila spokojeněji. Yay!
Tak doufám, že jste se při čtení pobavili alespoň tak dobře jako já při psaní, a že mi hodíte do komentů nějaké otázky, ať mám na příště něco do zásoby. Btw. ten obrázek je absolutně geinální. Prostě takhle nějak uvažuju. Jak byste odpověděli vy?

 

2 people judged this article.

Comments

1 Anita Anita | Email | Web | 26. august 2016 at 22:50 | React

I já mám tyto otázky velmi ráda, s kámošem vždycky hrajeme takovou tu typickou hru: Ten nebo tento? Ať už se jedná o cokoliv! :D Jinak máš pravdu, být krásný, obzvlášť v dnešní době je dost podstatná věc a já děkuju pánu Bohu za to, že mi něco z té krásy nadělil (nebo spíš jen mu ujela ruka s dávkou sebevědomím, lol)
Na otázky si odpověděla téměř stejně, jak bych odpověděla i já, ale bohužel mě teď žádná nenapadá! :D Btw, ten obrázek je skvostný, naprosto geniálně vystihuje rozchod s mým bývalým.

2 bcup♡ bcup♡ | Web | 27. august 2016 at 8:54 | React

skvělej článek, u většiny otázek bych volila stejně, jako ty. :)

3 Sheilene Sheilene | Web | 28. august 2016 at 13:59 | React

Já třeba takovéhle hry nikdy nehrála. :)
Je fakt, že hezké holky to mají v mnoha ohledech snazší.
Vyměnit dnešní medicínu za to, co bylo před stovkami let? No, thanx.
V jednom díle Spin City se starosta smál smutným věcem, protože se to tak naučil, aby neplakal. No bylo to v té situaci trapné, ale pro diváka dobrý černý humor. :D
Kdybych pořád prohrávala, tak bych se na to asi taky vyprdla.. takže nakonec by byl výsledek asi stejný. :D

4 Yuki Yuki | Web | 28. august 2016 at 16:34 | React

Ha, toto sú skvelé otázky! Tá trojka je celkom záludná a fakt už asi desať minút premýšľam len nad tým, čo by som si vybrala pri tejto otázke. :D Skvelý nápad odpovedať na takéto otázky a čo sa týka obrázku na konci článku: Pozitivita sa vždy hodí, najmä pre cynikov ako som ja. :D Rozhodne mi to pomohlo. Vďaka za zábavný článok!

5 crazyjull crazyjull | Web | 29. august 2016 at 0:11 | React

Tak s jedničkou souhlasím. Ten konec mě prostě dostal. :D
S dvojkou taky. U trojky bych radši zapomněla sama na sebe... ale když tak přemýšlím, tak vlastně ani nevím.
Čtyřku máme zase stejnou. :D
Jinak moje otázky znáš, ale to radši tady ne. :D
1. Chtěla bys radši bydlet v malém městečku v USA, nebo v hlavním městě České Republiky? (Nemohla by ses přestěhovat jinam)
2. Vzdala by ses radši knih nebo seriálů?
3. Kdybys byla v PLL byla bys radši jedna z lhářek nebo A?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement

Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending.

[Nikdo se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek,
ale každý může začít dnes a vytvořit nový konec.]